Straatmeubilair, fietsenrekken, fietsenstallingen en overkappingen.

Verkoopteam 'Op Maat'

Accountmanager Maatwerk

Naam: Adrie Hazeleger
Tel.:
06 515 975 64
E-mail:
ahazeleger@velopa.nl

VelopA - Verkoopteam Op Maat/maatwerk Accountmanager Sport - collega Nadja helpt u graag verder

Accountmanager Sport

Naam: Nadja Wilberink
Tel.: 06 204 387 48
E-mail: nwilberink@velopa.nl

(Afwezig op vrijdag in de even weken)

VelopA - Verkoopteam Op Maat/maatwerk Projecten & Aanbestedingen - collega Thijs helpt u graag verder

Projecten & Aanbestedingen

Naam: Thijs Koelewijn 
Tel.: 071 582 15 25
E-mail: tkoelewijn@velopa.nl

Verkoopteam 'Op Maat' binnendienst

VelopA - Verkoopteam Op Maat/maatwerk medewerker binnendienst - collega Jos helpt u graag verder

Contact binnendienst

Naam: Jos Keur
Tel.:
071 582 15 22
E-mail:
jkeur@velopa.nl

(ma-di-wo-vrij)

VelopA - Verkoopteam Op Maat/maatwerk medewerker binnendienst - collega Erik helpt u graag verder

Contact binnendienst

Naam: Erik Adolf 
Tel.: 071 582 15 15
E-mail: eadolf@velopa.nl

VelopA - Verkoopteam Op Maat/maatwerk medewerker binnendienst - collega Margot helpt u graag verder

Contact binnendienst

Naam: Margot Devilee
Tel.: 071 582 15 17
E-mail: mdevilee@velopa.nl

(ma-di-do-vrij)