Om u beter van dienst te zijn maakt www.velopa.nl gebruik van cookies. Verberg dit bericht

Verkoopteams

Verkoopteam regio Noord

BrettTimmerhuisAccountmanager
Naam: Brett Timmerhuis
Tel.: 06 131 335 75
E-mail: btimmerhuis@velopa.nl

SylviaMartensContact binnendienst    
Naam: Sylvia Martens (di-wo-do-vrij)
Tel.: 071 582 15 26
E-mail: smartens@velopa.nl

Verkoopteam regio Zuid-oost

RobdeLeeuwAccountmanager
Naam: Rob de Leeuw
Tel.: 06 109 025 85
E-mail: rdleeuw@velopa.nl

DirkdeKoningContactpersoon binnendienst
Naam: Dirk de Koning
Tel.: 071 582 15 28
Email: ddkoning@velopa.nl

Verkoopteam regio Zuid-west

BruceDangermanAccountmanager 
Naam: Bruce Dangerman
Telefoon: 06 228 002 04
Email: bdangerman@velopa.nl

ChristaKolContactpersonen binnendienst
Naam: Christa Kol (ma-di-wo ochtend-do)
Tel.: 071 582 15 73
E-mail: ckol@velopa.nl

TinaWijnvlietNaam: Tina Wijtvliet (ma-wo-do-vrij)
Tel.: 071 582 15 16
E-mail: twijtvliet@velopa.nl

Verkoopteam ‘Op maat’ 

AdrieHazelegerAccountmanager maatwerk
Naam: Adrie Hazeleger
Tel.: 06 515 975 64
E-mail: ahazeleger@velopa.nl

JohnWerminkAccountmanager maatwerk
Naam: 
John Wermink
Tel.: 06 234 545 44
E-mail: jwermink@velopa.nl

NadjaWilberinkAccountmanager Sport
Naam:
Nadja Wilberink (Afwezig op vrijdag in de even weken)
Tel.: 06 204 387 48
E-mail: nwilberink@velopa.nl

MargotDevileeContactpersonen binnendienst
Naam:
Margot Devilee (ma-di-do-vrij)
Tel.: 071 582 15 17
E-mail: mdevilee@velopa.nl

JosKeurNaam: Jos Keur (ma-di-wo-vrij)
Tel.: 071 582 15 22
E-mail: jkeur@velopa.nl


ErikAdolfNaam: Erik Adolf 
Tel.: 071 582 15 15
E-mail: eadolf@velopa.nl


ThijsKoelewijnProjecten & Aanbestedingen
Naam: Thijs Koelewijn 
Tel.: 071 582 15 25
E-mail: tkoelewijn@velopa.nl



Direct contact

Ik heb interesse in:
Mijn gegevens
*
*
*
*
Eventuele opmerkingen